MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 10895436
nr 1089 5436
ORIENTAL RUG
95x184, wear, damages.
orientalisk, 95x184
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday February 13 2017
at 19:16:37
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr